| Ankutzaaa a întrebat:

Am mai pus o astfel de intrebare dar nu am primit decat 1 raspuns si vreau sa stiu ceva.
Fosul meu prieten de acum 2 ani..se tot uita dupa mine insistent, ii pune pe prietenii lui sa ma intrebe unele chestii, cu toate ca el de cand ne-am despartit nu mai vrea sa vorbeasca cu mine pe motiv ca "mi-am batut joc de el" si a suferit mult din cauza asta.Pur si simplu nu am mai putut fi impreuna din cauza ca parintii mei mi-au interzit sa mai vorbesc cu el. ziceau ca e "vagabond" nu era asa.
Acum ne vedem cam des pentru ca sta cu mine in bloc.De curand iubita lui a nascut (au un copil) ..nu as vrea sa ma mai impac cu el dar sunt curioasa ce inseamna asta?
Eu as vrea macar sa vorbim.
(Eu am 17 ani si el are 22).Da-ti-mi va rog un sfat.

DAu funda celui care ma lamureste ..mai simte ceva pentru mine? sauthinking

Kiss!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Vede ceva special in tine, ai ceva ce lui ii face slabiciuni happy. Ce sa zic, ochii mereu actioneza la ceva frumos happy. II place dar se abtine "te uraste dar te doreste"winking si-a imprimat in minte ca l-ai dezamagit atunci. Atita tot cu mai mult nu te pot ajuta happy. Daca te-am fost de folos ma bucur.

13 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

De obicei asa se copoarta baietii cind vreau pe cineva in pat, are nevoia doar sa-si satisfaca placerile. Vorba aia "Soarecele se plictiseste doar de o gaura". Aici e clar, el deja are un copil si nu cred ca are vreun scop sa-si faca viitorul cu tine. Te vrea doar in patwinking

| Ankutzaaa explică (pentru VladGH):

Oricum el stie ca am o relatie... Nu cred ca de asta face asa.Pentru ca daca ar vrea sa se culce cu mine ar vorbi cu mine.Dar de cand ne-am despartit de 2 ani el nu ma baga in seama.
Nu stiu ce sa inteleg.thinking

| VladGH a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Crede-ma ca doreste sa te aiba, numai ca se abtine. Pentru ca stie ca ai prieten si nu are nici o sansa. Stii, citeodata iti place ceva dar nu poti sa il ai, dar poti numai sa il admiriwinking.

| Ankutzaaa explică (pentru VladGH):

Mda..Si cum sa fac macar sa vorbeasca cu mine? Macar sa ma salute..MA simt prost cand stiu ca nu vorbeste.
Pls ajuta-ma!:*

| VladGH a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Nu inteleg, de ce ai nevoie sa te salute?
El deja are familie, tu ai prieten. La ce vrei sa ajungi?

| Ankutzaaa explică (pentru VladGH):

La nimic.Dar doar asa ca amicii.Nu vreau nimic de la el.
Oare mai simte sau nu ceva pentru mine?
Asta vreau sa stiubatting eyelashes

| VladGH a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Ca sa afli daca simnte ceva pentru tine, trebuie sa intri in discutie cu el. Dar cum sa intri in discutie? Singura ai spus ca locuiti in acelasi bloc, ce chiar niciodata nu ati dat nas in nas? O metoda ar fi. ca ai vazut ceva la el si ai nevoie sa intrebi ceva de lucrul ala, si e acolo o sa vezi cum iti raspunde, care ii coportamentul. Daca simte ceva pentru tine o sa vezi ca va dori sa stea mai mult in discutie.

| Ankutzaaa explică (pentru VladGH):

Deci de multe ori am dat nas in nas sau am trecut unul pe langa celalalt dar el se face ca nu ma vede si cand ma indepartez de el se uita dupa mine. mi-au spus multi asta.Chiar si sora lui mi-a zis ca "inca ma mai viseaza"... Acum nu stiu ce sa credthinking
Multumesc de ajutor!smug

| Ankutzaaa explică (pentru VladGH):

Multumesc mult!
Primesti funda!:*

| VladGH a răspuns (pentru Ankutzaaa):

Vede ceva special in tine, ai ceva ce lui ii face slabiciuni happy. Ce sa zic, ochii mereu actioneza la ceva frumos happy. II place dar se abtine "te uraste dar te doreste"winking si-a imprimat in minte ca l-ai dezamagit atunci. Atita tot cu mai mult nu te pot ajuta happy. Daca te-am fost de folos ma bucur.

| e7d7n7 a răspuns:

Păi dacă are deja copil ce te mai interesează? Omul are deja familie. Se uită la tine pentru că d-aia.

| Ankutzaaa explică (pentru e7d7n7):

Nu ma intereseaza! Vreau doar sa ma salute( sa nu mai fie suparat) atat!
batting eyelashes

| xNutellista a răspuns:

Nu te băgă în relaţia lor, nu ar fi bine, ştiind că ei au un copil împreună, ştiu că-ţi pare rău, când te întâlneşti cu el când este singur, încearcă să-l întrebi dacă el mai ţine la tine sau poate că relaţia lui cu aceea faţă este serioasă sau poate că este cu ea din cauza că aceea faţă are un copil :S, ai tot viitoru în faţa, dacă el o iubeşte pe aceea fata de ce nu îţi găseşti pe altcineva care părinţii tăi să-l accepte, iar acel băiat să nu aibă un copil cu altă faţă, zic şi eu!
Eu nu cred că mai simte ceva pentru tine având un copil cu o altă faţă, poate doar un sentiment de afecţiune ca amici nu ştiu :-s.
Succes, te pup :*.

| Ankutzaaa explică (pentru xNutellista):

Dar am o relatie de aproape 2 ani cu altcineva. Nu vreau sa intervin intre ei.Doar sunt curioasa daca el mai simte ceva pentru minehappy pentru ca am mai pus odata intrebarea si cineva mi-a spus ca sigur mai simte ceva.
Oricum merci:*