| marixoxo a întrebat:

Buna am neaparata nevoie de un sfat
este un baiat aceeasi clasa ca mine numai ca la alta scoala care ma place, dar eu plac, are un verisor mai mik cu care ma intalnesc la sala. Acum acel baiat vrea sa vina sa il vada pe verisorul lui la antrenamente, dar acolo voi fi si eu ce sa fac?

eu ma gandeam sa-mi chem cel mai bun amic sa sta cu mine la antrenamente poate asa o sa creada ca e prietenul meu si ma lasa in pace

voi ce credeti?
funda pentru cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| vrrra a răspuns:

Vorbeste deschis cu el, spune-i ca tu nu simti acelasi lucru` pentru el si ca intre voi nu poate fi mai mult de o relatie de amicie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai ratat un "nu":