| anamaria0974 a întrebat:

Hei TPU de ceva timp imi place de un baiat si am incercat de multe ori sa-l fac sa-si de-a seama ca il plac dar de curand am aflat ca el stia de ceva vreme ca il plac dar eu nu am stiut acest lucru pana acum cateva zile cand o prietena de-a mea care este cu el in clasa la auzit cand ii spunea asta unui amic si m-ia mai spus si verisoara mea care este prietena cu el de multa vreme ca a aflat de la prieteni lui ca il plac proabil el lea povestit dar un singur lucru nu inteleg daca stia ca il plac de ce nu m-i-a zis pana acum sa stau cu el? credeti ca nu ma place sau ca nu era sigur ca il plac? daca ma intalnesc cu el si ma intreaba de vorba sa vorbesc cu el? cum sa ma comport? va rog ajutor si va rog din suflet fara raspunsuri stupide chiar am nevoie neaparat de un sfat multumesc si iertati-ma ca am scris prea mult...

1 răspuns:
| St3fU a răspuns:

Daca stia ca il placi si nu te'a abordat inseamna ca ori nu te place si nu a vrut sa aiba de a face cu tine, ori nu era sigur si nu voia sa se faca de ras, ori este o fire mai timida si nu a avut curaj.big grin Acu fara suparare dar daca tipul nu este timid de felul lui e foarte posibil sa nu te placa daca n-a dat niciun semn. puppy dog eyes