| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy
Azi noapte am avut un vis, in vis era prietenele mele cele mai bune...baiatul pe care il plac foarte mult&alti colegi din clasapuppy dog eyes(eram la o petrecere) jucam adevar sau provocare si era randul meu, am ales provocare, prietena mea mi-a spus te provoc sa te duci sa stai langa baiatul care iti place(ea i-a spus pe nume dar numai are rost sa mai pun si numele)am facut provocarea. Dupa aia am mai jucat vreo 5 minute si n-am mai vrut nici ceilanti care jucau.Peste jumate de ora l-am vazut cu o fata ea statea langa el si il tinea de mana, m-am enervat si m-am dus l-am luat de mana si am zis haide un pic afara sa vorbim.El a mers dar nu mi-a dat drumul de manapuppy dog eyes, am iesit afara si el a inceput sa ma imbratiseze si sa ma sarute. i-am spus pe cine placi? pe mine sau pe ea? el a spus pe tine, dar stau cu ea sa nu isi daie seama ca te plac(de oare ce ei erau impreuna) eram luata de val incat nu am mai stiut ce sa-i zic puppy dog eyes am intrat inapoi si el avea mana pe fundul meustraight face (Apropo eu la petrecere eram imbacata cu o bluza finutza si cu o fusta scurta stransa & el tot se uita la mine si imi zambea) dupa la sfarsitul petreceri m-am dus unde statea el si l-am vazut ca statea in genunchi si vorbea cu fata care era el.Am iesit afara ca petrecerea se terminase si mergeam, numai ce am simptit cineva ca mia atins fundul m-am intors inapoi si era elpuppy dog eyes

Ce inseamna visul? Cel mai bun raspuns dau o fundita maree de tot restul ratingspuppy dog eyes

PS;
stiu este cam ciudat visul dar pe acel baiat eu il iubesc enormpuppy dog eyes i-am spus si el mi-a spus ca si el ma place dar numai de prietena nu iubita(acum vreo 6 luni lui ii placea de mine si mie de el dar dupa aia ne-am certat foarte tare si el numai vrea sa intample ce s-a intamplatsad
Multumesc mult:*
[scuze categoriasad]

Răspuns Câştigător
| GirlAlexia a răspuns:

Pai se pote sa deveniti iubiti e tot posibilul.

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

E prea lung. Dar, ce pot sa iti zice e ca ceea ce visezi se va intampla in opus. Cum adica? Adica daca visezi ca un baiat te va saruta, el nu va face asta! Eu asa stiu si asa este. Bafta

| AAARRR a răspuns:

Wow mult dormi laughing si e ciudat ca sti si timpu " dupa 5 minute" dupa juma de orarolling on the floor eu dabi daca visez un pom rolling on the floor si tu ai filme in cap rolling on the floor

| GirlAlexia a răspuns:

Si apropo, e buna categoriahappy

| pinky159 a răspuns:

Crede-ma ca nici eu nu stiu timpu exact am pus si eu asa, nu a durat vreo 2 orelaughing nu stiu cat a durat dar nu dormeam profund..atipisemwinking ca era spre dimineatawinking

| pinky159 a răspuns:

FrozEenSoul -asa stiam si euthinking dar in seara asta o prietena de-a mea mi-a dat un site care iti scrii visul si dupa iti da ce inseamnathinking mie mi-a dat cea spus GirlAlexia-ca in scurt timp o sa fim impreunaoh go on acum nu stiu daca sa cred sau nustraight faceoricum multumesc:*puppy dog eyes