| alex2201 a întrebat:

Buna! Am nevoie de ajutorul vostru!
Am o colega foarte draguta pe care cred ca am inceput sa o plac. Ideea e ca si ea da uneori mici semne, dar nu e nimic concret. Cum as putea sa o abordez pentru a afla daca e vorba de ceva mai mult?
Dau funda!

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu aborda din prima, intra in vorba cu ea, comunicati diferite subiecte timp de 2-3 zile inainte sa ii propui o intalnire, dar nu pierde mult timp prin mesaje, incearca sa faci tranzitia catre o intalnire fizica.

| dullcat a răspuns:

Nu era nevoie sa iti faci alt cont pentru aceeasi intrebare.

https://www.tpu.ro/......-ca-si-ea/

| Anonymous6527aaa a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa fii sincer cu ea deoarece nu ai nimic de pierdut, daca si ea te place inapoi te vei alege cu o relatie, daca nu pur si simplu nu a fost sa fie,! Mult succes