| Sissi_3625 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi! Am 13 ani si vreau sa merg la olimpiada la romana, fac pregatire de 3 luni, insa nu ma simt pregatita. Nu prea ma descurc la compuneri. Cum as putea sa am o imaginatie mai buna?(scuzati categoria)

2 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Asta este o intrebare foarte stupida..."cum sa ai o imaginatie mai buna''. Nu o poti obtine cumva, cu ea te nasti, daca ar fi ca toata lumea sa isi faca singura imaginatia unde am ajunge? intr-o lume plina de poeti? Cand scrii trebuie pur si simplu sa iti exprimi propriile idei, imaginatie are oricine dar fiecare dupa creier. Asta e diferenta intre oamenii destepti si tocilari.

| TM6524 a răspuns:

Primul raspuns la intrebare...big grin O sa fac ceva puncte pe TPU