| alina6344 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.batting eyelashes

Nu mai stiu cum sa imi prind parul. M-am saturat sa il tin legat tot intr-o coadastraight face. Avand in vedere ca este vara, si ies aproape in fiecare seara, cred ca si prietenii mei s-au saturat de freza mea.

Astept cat mai multe ideihee hee:*

Multumesc:*hee hee

O zii buna!

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Crede-ma ca si eu am aceiasi problema.
Uite ce idei am:

Prinde-ti parul intr-o coada si apoi impleteste-o,fa-ti-l spic de grau,impletestel fara sa-l mai prinzi sus,sa lasi coada asa sa vina intr-o parte peste umar,jumatate prindeti parul intr-o parte jumatate lasa-l desprins, lasa parul desprins si puneti o bentita, daca ai breton e si mai bine.Sau eu dupa ce faceam baie,imi impleteam parul si dormeam asa cu el,dar in multe multe codite,si dimineata il aveam cret,asta daca nu il ai deja.Dar iti vand un pont,da vrei sa ti-l impletesti ca sa devina cret, unge fiecare coada cu putina zeama de lamaie amestecata cu apa, asa va rezista mai mult.

Succes!

5 răspunsuri:
| alina6344 explică:

Am parul drept, lung si nu am bretonstraight face

| Sicmao a răspuns:

Si ce treaba are cu categoria? Arunca-te de pe bloc

| Irinasonny a răspuns:

Poi stiu eu : iti strange cat vrei din parul care trebuia sa fie breton prindetil cu o clama sau un elastic si restul lasatil pe spate sau daca e cald prindetil in sus cu un elastic. Sau itete pe pagina asta la un alt model de prins parul http://www.acasatv.ro/......-foto.html (te roog fundita :-*)

| darkelf45 a răspuns:

Lasati-l drept, fa-l cu placa...o sa arati mai bine asa

| JoKeR13 a răspuns:

Prindetil in 2 codite sau cauta pe google images stiluri de prins parul (sper sa primesc fundita) ('_')