| VeveLove a întrebat:

in fiecare zi imi prind parul in mai multe feluri dar m-am saturat l-am avut prin in :coada, coc, lasat liber.etc.nu mai stiu ce sa fac. De ziua mea am primit un glamuret. dar tot nu stiu cum sa-mi prind parul.

aveti ceva idei?happylaughing

Răspuns Câştigător
| dazy98 a răspuns:

Draga Dienutza daca doresti sa iti printi parul ceva mai nou si un glauret asculta acest sfat:lasa-ti o parte de par si restul prindel in crestetul capului cu glamuret si o sa fie ok, sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: