| Narcisa7777 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi, urmează să fac dragoste, eu fiind virgina. Mie rusine sa ma dezbrac in fata iubitului de ce sunt mai plinuță si am vergeturi. Sunt pregătită sa fac acest pas in viata mea dar mie rusine de treaba asta. Va rog ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In imaginatia si subconstientul iubitului de mult ai fost "dezbracata" si ti-a studiat in amanunt conformatia corpului tau. Daca pana acum nu te-a parasit din cauza motivului invocat, poti fi sigura ca nu o va face nici dupa cateva partide de sex.Lasa gandurile acestea si daruieste-te asa cum esti, deoarece el asta doreste nu sa faca anatomia organismului tau. Multa sanatate si sex de calitate.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai retineri, rusini, etc, inseamna ca nu esti inca pregatita. Cand vei fi pregatita nu vei mai avea absolut nici o ezitare, vei fi 120% sigura ca este pasul perfect.

| buzeduulci a răspuns:

Si eu am fost ca tine. in timp am slabit dar vergeturile au ramas si m-am impacat cu ideea. nu imi mai este rusine cu ele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam noi?!
Mai exista fete plinute, prietenul tau te cunoaste, nu se asteapta ca atunci cand te dezbraci sa ai 90-60-90.
Vergeturile nu-ti trec, da-le cu crema hidratanta sa se stranga (nu-ti imagina ca o sa fie o schimbare miraculoasa).
Si ce sa-ti mai zic? Sa va protejati.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa te simti complexata pentru felul in care areti. Fiecare este frumos in felul lui. In plus, din moment ce sta cu tine inseamna ca te place exact asa cum esti tu. Si in privinta vergeturilor, cred ca toate fetele, femeile se confrunta cu aceasta problema oricat de slaba ar fi.

| cristi10grei a răspuns:

Daca te iubeste te iubeste cum esti tu ori ce femeie e frumosa asa cum este ea grasa zlaba. are frumusetea ei nu trebuie sa te gandesti mult incepi sa arunci hainele, si in timp ce o faci incerca sa privesti ochi lui unde se uita si unde inchide ochi

| Ankesenamon a răspuns:

Eh haide...inainte sa faci pasul asta ar trebui sa va cunoasteti fizic, adica sa nu fie ceva wow dintr o data, iti spun asta pentru tine, sa nu stai incordata si cu gandul ca "aaa. daca vedee..." nu, ca sa fie un moment frumos trebuie sa fi relaxata si sa fi impacata cu ideea ca te accepta

| Adriia a răspuns:

Dupa ce te dezbraci, stai linistita, nu se va apuca sa-ti numere vergeturile. O sa fiti ocupati cu altceva.