| Larryssuck2003 a întrebat:

Am 16 ani si imi e cam rusine sa ma dezbrac in fata iubitului meu deoarece sunt cam plinuta...nush el zice ca nu are nici-o problema dar na...nush ce sa-i zic...voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Leaga-l la ochi pana slabesti!
http://i.imgur.com/hVWQwOK.jpg

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa-ti faci probleme. Iubitul tau stie ca esti plinuta cu haine sau fara!
FAPTUL ca esti plinuta ar trebui sa fie ultima ta problema.

| Doub a răspuns:

Să laşi şaorma aia la o parte.

| Lawliet14 a răspuns:

Multor baieti le plac fetele plinute. Faceti mai putina lumina eventual. Dar nu esti cam micuta? Eu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce crezi? Se aşteaptă să fii dolofană şi pe sub haine.
Nu e vreun secret.
Şi în plus, dacă îl deranja nu mai aveaţi o relaţie.

| FlorinCiokan a răspuns:

Eu zic sa nu fii timida. Daca la el ar conta "fizic-ul" asa mult nu ar sta cu tine. Intotdeauna rusinea / cu rusinea pierzi. Asta cam peste tot. Deci nu fi rusinoasa!

| AsTheLove a răspuns:

Buna! happy

Nu fi timida. E corpul tau, daca iti place, nu te sfii sa-l arati. Sunt fete plinute care se ascund sub cat mai multe straturi de haine, dar si fete plinute carora le plac corpurile lor si vor sa-l arate(nu tuturor, nu intelege gresit).
Daca tu consideri ca esti pregatita sa te arati iubitului tau, fa-o. Daca el nu te place asa cum esti, atunci renunta la el, pentru ca sunt multi baieti care ar da sa aiba o iubita cu forme etc.
Deci, dupa parerea mea, nu ar trebui sa-ti fie rusine. Fii tu insati, arata-i corpul tau doar daca vrei si esti pregatita, dar daca nu(si nu-ti place cum arati), poti oricand sa anulezi lucrul acesta, sa mergi la sala sau ceva care sa te faca mai frumoasa(asta doar daca vrei). Succes! happy

| Coquinexta a răspuns:

Trebuia sa te gandesti la asta inainte sa incepi sa mananci ca nesimtita.

| TheBunny a răspuns:

Lămurește-mă puțin, la 16 ani te dezbraci în fața lui nu ți se pare că ești cam mica. Ma rog, dacă vrei sa o faci să nu îți fie jena. Daca tine cu adevărat la tine, iubitul tău nu ar rade s-au ti-ar zice ceva.

| Larryssuck2003 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!