| Melllllyyy25 a întrebat:

Bună, am nevoie de un sfat, am piscina și m-am bălăcit cu iubitul meu prin ea și la un moment dat a zis că vrea să și-o bage in mine și doar a băgat-o odată adânc și atât, nu știu dacă sunt in perioada fertila sau nu pentru că eu am ciclul neregulat și el nu a ejaculat nimic în mine, suntem la 2 zile de când s-a întâmplat evenimentul și am grețuri. Sunt gravida? Ce sa fac? Ajutor repede!

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Nu prea are cum. Greturile pot aparea si din alte motive. In plus, simptomele de sarcina nu apar atat de repede. Peste o saptamana poti sa iti faci testul de sarcina ca sa te linistesti. Oricum momentan nu ai ce face. Nu il mai lasa sa faca lucruri de genul asta. Jocurile astea si testele astea de ''sa vad cum e'' pot avea consecinte destul de serioase. Fara perzervativ sa nu il mai lasi! Daca ramai insarcinata, cel mai probabil o sa dea bir cu fugitii si ramai tu cu copilul sa il cresti. Chiar iti doresti sa risti? Posibil sa incerce sa te mai abureasca si cu ''dar cu perzervativ nu se simte asa bine''. Sa nu pui botul la asa ceva. Nu fii fraiera! Daca vrea, bine, daca nu, iar e bine. Daca te iubeste, nu o sa te forteze si o sa iti respecte decizia.

Numai bine.

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

N ai nici pe dracu. Eventual ai mâncat cacaturi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti panicată ca naiba, ce varstă ai?

| RAY a răspuns:

Sunteti comici copii și la un moment dat a zis că vrea să și-o bage in mine și doar a băgato odată adânc și atât laughing laughing cat de adanc sa stim si noi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ești gravidă.

| Andreeush a răspuns:

Simptomele unei sarcini nu apar după două zile.
În condițiile prezentate nu prea sunt șanse să fii însărcinată.
Poți face un test de sarcină după 21 de zile dacă vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa precizezi un detaliu foarte important. Cat de mare era piscina și cat de adâncă? laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu cred ca ar fi ceva.
Dar poti sa faci un test dupa 21 de zile, ca sa te linistesti.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu apar simptomele în două zile. Si nici nu cred ca ai putea fi

| MATRiXRIDER a răspuns:

Daca a bagat-o doar o data e cam imposibil sa fi ramas gravida, nu avea cum sa ejaculeze doar de la bagat o data, eu zic sa nu iti faci griji, dar ca sa te linistesti, poti face peste inca 4 zile un test de sarcina, greturile pot fi si de la altceva, mancare, stare emotionala..etc