| Aliona3451 a întrebat:

Pot sa raman insarcinata daca iubitul meu a bagat-o doar de cateva ori (nu toata) si nu a ejaculat in mine? Eram cu o zi inainte de perioada fertila.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sexul respectiv a avut loc in cea mai periculoasa zi a ciclului tau menstrual, posibilitatea de a se forma o sarcina este foarte mare. Intr-un astfel de mod poate proceda doar un baiat foarte experimentat care este convins ca isi poate controla si retine la pefectie ejacularea, sau unul care este complet iresponsabil. El este singurul pe care il poti intreba si iti poate da si raspunsul corect, deoarece nimeni dintre noi nu poate sti daca are si cata experienta sexuala are iubitul tau. In concluzie probabilitatea de a se forma o sarcina poate varia de la 0% pana la...100%. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Din pacate poti! La noi, lichidul preejaculator are suficienti omuleti avizi sa faca cunostinta cu ovulul tau.
De ce l-ai acceptat fara prezervativ?! Merita riscurile si stresul aferent?!

| Ggtx_Robert_2001 a răspuns:

Nu nu poti ramane insarcinata doar daca el a ejaculat in vaginul tau

| Aliona3451 explică:

Nu eram in perioada ciclului. Iar baiatul nu a ejaculat in mine s-a putut controla.

| Aliona3451 explică:

PsihoSex din cauza ca am fost la prima incercare di a bagat-o doar 2 cm probabil si ma durea apoi a scos-o si cam atit penisul lui nu era cu lichid era chiar uscat fara nici un lichid.