| alle_4599 a întrebat:

am nevoie de un sfat. vreau sa fac dragoste cu iubitul meu cand ne vom vedea zilele astea si as vrea sa il surprind cu ceva nou si am nevoie de ajutor dar va rog sa lasati glumele cu oral sau anal ...noi nu facem aceste lucruri...in pat vreau sa fie ceva m-ai diferit m-ai inedit care sa fie pe placul amandurora plss ajutati-ma

7 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

In primul rand, "m-ai diferit" se scrie "mai diferit" - la fel si in cazul lui "inedit". Acum, referitor la intrebarea ta, de ce spui "glumele" cu oral? De ce nu faceti asta? El nu e destul de curat? Sau tu? Eu zic inainte de dragoste sa faceti amandoi o baie romantica prin care o sa va asigurati ca sunteti amandoi cat se poate de curati si apoi sa incercati si sexul oral - nu o sa-ti para rau, crede-ma.

Răspuns utilizator avertizat
| Serafir a răspuns:

Mai adu pe unu sa vezi ce surpriza laughing

| DAHAKA31 a răspuns:

Pe la spate e cel mai bine crede-ma intra fara frica

| alicool a răspuns:

Nu trebuie decat mai intai sa te imbraci intr-o rochie de noapte sexy si eleganta in acelasi timp, apoi sa aprinzi niste lumanari apoi totul va fi extraordinar de special

| laryyssaa a răspuns:

Fa-i u laba

| melisqu16 a răspuns:

De la o vizita la el sau la tine acasa de la un film de la un sarut de la prima atingere fa primul pass sunt sigura ca o sa-ti raspunda ca sa faci toate astea nu trebuie sa stai neaparat in patlaughing pe covor ar fi perfect in fata la tv sau poate chiar o melodie frumoasa