| anonim_4396 a întrebat:

Buna am niste carti de a 12a de vanzare daca vrea cineva big grin am asa : latina cartea mica roz de la humanitas-10 lei, romana- humanitas-10 lei, literatura universala-10 lei, si am si o culegere de istorie pentru bac am cumparat'o anul trecut e foarte misto are toate temele si dupa fiecare tema un test -15 lei si am si fituica din aia tot istorie din aceea de se vinde pe net -5 lei. dati un msg daca va intereseaza happy

1 răspuns:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Mai bine postai pe siteuri gen O. kazii. Aici nu o sa cumpere nimeni pentru ca nu este site-ul potrivit. happy