| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o colega de clasa pe care o plac si cred ca si ea ma place, vreau sa vb cu ea sa aflu daca ma place cu adv, As vrea sa mentionez ca deja ne cunoastem destul de bine, ce sa fac ca sa pot vb cu ea? Dau funda happy

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Salut! eu i-am spus printr-un mesaj si acum ma chinui sa mai vb cu ea desi ne intelegeam inainte. asa ca trebuie sa-i spui in fata sau s-o iei in brate intr-un moment potrivit si vei vedea reactia ei. eu acum cativa ani imi aduc aminte k imi placea tare mult de o fata si am pus o melodie lenta, eram in parc seara si am luat-o in brate si i-am spus ca o plac. a fost usor atunci, dar nicio fata nu seamana cu alta, iar acum ma chinui putin... orice ai face trebuie sa-i spui in fata. fa exact cum simti tu