| NiCADaM a întrebat:

Ma inteleg cu o colega de clasa destul de bine, o plac, dar nu stiu daca si ea ma place, cum as putea sa aflu? Daca e sa o invit in oras, despre ce as putea discuta cu ea?
P.S : Stau in banca cu ea. deci cred ca stie cate ceva despre mine, mai ales ca vorbim des pe facebook si la scoala. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Pisicutza1418 a răspuns:

Spune-i in fata ce simti! E cea mai sanatoasa cale, chiar daca e si cea mai grea. Daca tot zici ca ai facebook, foloseste-l daca esti timid. Spune-i pe chat ca o placi si vei vedea cum va reactiona...

| Caraman_Ludmila_2000 a răspuns:

O chemi la un suc si poti sa-i spui ca ai inceput sa o placi mai mult decit o simpla prietena...
Poti sa-ti dai seama daca se uita des la tine, daca se intimpla mereu sa fiti alaturi unul de altul, e un semn bun daca vorbiti des.
Succese:-)