| Cristina92_4458 a întrebat:

Am o curiozitate.Sa zicem ca tu mereu te simti prost ca nu ai pe nimeni care sa te ajute iar daca cineva iti spune ca tine la tine si ca te ajuta cand ai nevoie la orice ora ca poti sa-i spui orice, ce ati face ati ignora-o? ati vrea sa aveti o persoana ca sa fie asa? chiar daca este vorba de fostul\fosta?

Răspuns Câştigător
| felix24 a răspuns:

Da,dc nu >? o persoana apropiata nu strica nici odata, si daca e fostul/fosta e si mai bine ca te cunoaste si il/o cunosti su u deci e de mare ajutor. mai bine prieteni decat dusmani

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,de asta te simti prost,pentru ca speri mereu intr-o impacare,ce nu vine si nici nu va veni!
Iesi din cercul asta vicios,dezintoxica-te,regaseste-ti echilibrul!
Viata este exact cum intelegi TU sa ti-o faci! Daca stai plangand in casa,ce intelegi? Iesi,plimba-te,bucura-te de soare si aer curat,ofera-ti deliciul unei inghetate caramel la o terasa,nu-ti mai plange de mila,ajunge!
Umple-te de sentimente pozitive,zambeste, oricat ti-e de greu!
Si, soarele va reveni si pe strada ta!

| Cristina92_4458 explică:

SI sa spunem ca dupa ce ai spus asta aceea persona te ignora si nu-ti mai vorbeste ca inainte acea perosna mai merita sa tii la ea? dar avand in vedere ca te gandesti mereu la ea.si o visezi ce ar trebui sa faci? sentimente nu poti sa controlezi...