| WarHammer02 a întrebat:

Salut si Sarbatori fericite! As avea nevoie de o parere! sa zicem ca vorbesti cu fosta/fostul dar mereu sau in unele conversatii iti spune ca vorbeste cu tot felul de indivizi pe facebook la telefon si asa mai departe. Intrebarea mea e.....de ce? Vrea sa vada daca inca o mai iubesc sau doar sa mai invarta cutitul in rana cum se spune laughing Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MisterCat a răspuns:

Daca ea s-a despartit de tine nu inseamna cu nu mai simnte ceva pentru tine
si crede-ma e adevarat

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Să te facă gelos...

| WarHammer02 explică (pentru Țoglă):

De ce ar face asta laughing)) In fond ea a vrut despartirea! Si da e mai rece dar poate pentru ca suntem doar prieteni!

| MisterCat a răspuns (pentru WarHammer02):

Daca ea s-a despartit de tine nu inseamna cu nu mai simnte ceva pentru tine
si crede-ma e adevarat

| MisterCat a răspuns:

Poate vrea sa te faca gelos