| drumurile a întrebat:

am o gradina de morcovi in fund de stres si nedormit sad, oare pot fi insarcinata de la lichidul preejaculator de pe mana lui? nu avuse o ejaculare recenta, si ce avea pe mana nu era umed, era in uscare, nu m-a penetrat nici nu a ejaculat dar stau in stres groaznic, de abia pe 10 septembrie trebuie sa imi vina, pana atunci innebunesc, ca ne-am si despartit

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Aoleu. ce repede v-ati despartit.imediat dupa ce ati facut-o. straight face
pai lichidul preejaculator nu e asa puternic incat sa iasa o sarcina...

| Ioana2518 a răspuns:

Pai depinde.winking poti ramane insarcinata si de la asta depinde daca spermatozoizii din lichidu`preejacuator sunt activi sau pasivi.si daca v-ati dsp asa de repede e clar ca a fost pe interes!