| drumurile a întrebat:

am o gradina de morcovi in fund de stres si nedormit sad, oare pot fi insarcinata de la lichidul preejaculator de pe mana lui? ca mi-a bagat degetul in vagin, nu avuse o ejaculare recenta, si ce avea pe mana nu era umed, era in uscare, nu m-a penetrat nici nu a ejaculat dar stau in stres groaznic, de abia pe 10 septembrie trebuie sa imi vina, pana atunci innebunesc, ca ne-am si despartit

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai daca nici aia, nici ailalta, inseamna ca ar trebui sa stai linistita, nu?! Dar cel mai sigur e daca treci pe la medic!
Si, niciodata sa nu faci rabat la igiena! - apa si sapunul sunt sfinte, atat inainte, cat si dupa Petting sau sex!

| Zenithf a răspuns:

Nu, daca nu este proaspat atunci sansa este foarte mica. Si nu sta pe gradina ta, ca o sa-ti intarzie menstruatia atunci si o sa creasca morcovii si mai tare. laughing
Scuza-ma, nu este momentul sa fac glume, dar sper ca te-am facut sa te destinzi un pic.
Domnul sa fie cu tine.

| blue-star a răspuns:

Asculta-ma.Aici exista un ris mic, dar tot risc este.
Depinde de cat timp era uscap lichidul preejaculator.
Dar nu inteleg ceva:el si-a bagat sau nu mana in vaginul tau, atunci cand avea lichidul pe ea?

| thegreatgatsby a răspuns:

Wai mama ta! Jur, deci lumea se duce de rapa!
Cum doamne iarta-ma sa spui ca ai o gradina de morcovi, in cur? rolling on the floor)))) doamneeeeeeee. mai deci. ori nu esti foarte citita. ori esti grea de cap de felul tau. dar. cum poti sa crezi u, ca de la un degetel usor. spermat dar in uscare. si repet Deget! poti sa fi insarcinata ...doamne mai citeste sh u. hai te-am pupacit bambina
Pace, si folositi prezervativu mama, ca vezi u daca isi punea baiatu' prezervativ pe deget acum nu mai aveai neek. vezi? soarta hai pop.

| YoungHomie a răspuns:

Eu prima data cand am citit intrebarea am crezut ca esti gravida cu morcovii aia din gradina ta laughing nu cred ca ai cum sa fii ramas gravida

| drumurile explică:

Da a bagat sad degete

| lollopop a răspuns:

Care-i faza cu gradina de morcovi?hee hee

| Lorien_2084 a răspuns:

Stai linistita. nu esti.

| ♫ Zย ς ķ α ♫™ a răspuns:

Ce leg are gradina de morcovi in fund cu daca esti gravida sau nustraight face?

| didiDia a răspuns (pentru ♫ Zย ς ķ α ♫™):

,,Am morcovi in fund''=,, Mi-e foarte frica, sunt foarte stresat''. Nu cunosti aceasta expresie?

| ♫ Zย ς ķ α ♫™ a răspuns:

Si stai lin nu estiwinking

| dia_3295 a răspuns:

Mai intai de toate, imi cer scuze ca nu stiu sa folosesc pe cum ar trebui acest gen de postare(topic nou, subiect nou etc). Intrebarea mea este urmatoarea: se poate sa raman insarcinata daca prietenul meu a ejaculat pe mine, nefacand sex, el excitandu-se foarte tare doar de la petting? Sa-mi fac griji?