| adré_6721 a întrebat:

Buna!
am o intebare
cine imi poate spune daca poti scapa de pistrui si cum? eu am doar citiva adica citeva pete nu am muti
doi trei deor fi
dar vreau sa nu am deloc cine imi poate spune va rog funda

3 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Sti fetele cu pistrui sunt sperciale.
In timp iti vor disparea.
Si eu am cativa pistrui.Acum ceva timp am vrut si eu sa scap de ei dar am ajuns la concluzica ca nu suntatat de urati si i-am pastrattongue.

| AliceNine a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar nu se pot scapa de ei decat cu o crema care face reclama la tv(nu cred ca este prea buna)...dar ce ai cu ei ca persoanele cu pistrui sunt deosebite.app ai grija cu ei acum ca sunt mai multe radiatii, se pote face cancer de piele foloseste o crema de plaja(si cu alunitele idem)

| Alexabn a răspuns:

Sora mea a avut la fel ca tine, cativa, si a incercat aceasta crema http://www.farmec.ro/crema-pentru-pete-si-pistrui/. a avut efect. succes! funda?:D