| Alexandru_8107 a întrebat:

Cum poate scapa, o persoana, de pistrui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu se retrag în mod natural o terapie laser rezolvă această problemă.
Pa, pa.

| laurentiu a răspuns:

Poti face tratament cu laser, dar nu garantez ca nu o sa ramana semne vizibile, documenteazate
bafta!

| AndreeaLupan a răspuns:

Pai stiti ca pistruii sunt destul de normali, asa sunt date de la dumnezeu si n_ai ce face cu asta, e nevoie sa te multumesti si fara mofturi.

| bonyta53 a răspuns:

Poti scapa de asta cu zeama de lamaie ...sau felii de lamaie aplicate pe acele locuri in care ai pistrui! bafta