| Natyzzza a întrebat:

am o intreabre si am nevoie si un sfat. iubitul meu are 17 ani eu numai 12 stau cu el de 3luni apoximativ.inca nu stam in acelasi oras si ne'am cunoscut prin intermediul uniui joc.eu simt ca ma iubeste si eu il iubesc foarte mult dar mereu ma gandesc si imi spun prieteni ca poate are pe alt cineva si de mine doar is bate joc...nu stiu pe cine sa mai cred. sufletul si dragostea mea sau prieteni mei de cand eram de 5 ani...

Răspuns Câştigător
| Catalina_Oana_1988 a răspuns:

Draga mea, eu am o relatie de aproape 1 an si nu pot spune ca ma iubeste, in plus mai stam si impreuna de cateva luni... daca tu ai reusit performanta de a face un om sa iubeasca in 3 luni prin intermediul unui joc felicitarile mele.ce joc jucati? Ai grija de tine si traieste-ti copilaria, o sa ai timp si de dragoste.

11 răspunsuri:
| ValyCoolBoy a răspuns:

Cu adevarat esti proasta... l-ai intalnit vreo data? nu cred, probabil vrea sa te **** si pe urma sa fuga, norocul tau ar fi sa il lasi draq k te **** astalaughing daca chir vrei sa nu mai fi virgina iti dau nr meu de telefon intr-un mesajlaughing)))

| Natyzzza explică (pentru ValyCoolBoy):

Nu am nevoie sa fiu dezvirginata.tu invata sa vorbesti si sa te gandesti si ce scoti din gura!

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru Natyzzza):

Ms l-am confundatbig grin

| ValyCoolBoy a răspuns (pentru Natyzzza):

Poi cum sa te indragostesti ma de el? u gandesty? nu pot sa'mi dau seama cum te'ai putut indragosti de un tip pe care nu l'ai vazut in viata ta si nici macar nujty ce are in minte; sfatu meu ca sa'l intelegi si u pe limba fetelor era asa :" Nu mai incerca cu el fiindca nujty ce intentii are si ce vrea sa faca cu tinewinking" mai bine asa?laughing)

| ValyCoolBoy a răspuns (pentru Natyzzza):

Si inca ceva eu inainte sa scot cv pe gura gandesc inainte... si tot ce am spus acolo e adevarat,winking

| alina58 a răspuns:

Cum poti sa zici ca iubesti la 12 ani? Nu draga mea, nu iubesti. E doar un moft, prietenele tale au iubiti si vrei si tu. Ai vazut la cei mari ca se iubesc si repede te iei si tu dupa ei.
Sunt curioasa, daca s-ar arunca cineva de pe bloc, ar intervenii din nou spiritul de turma si v-ati arunca cu totii?
Da, poti sa spui ca iti iubesti parintii, ei au fost langa tine cand ai facut primul pas, cand ti-au crescut primii dinti. Dar, nu poti sa zici ca iubesti pe cineva in 3 luni, mai ales la varsta de 12 ani.
Probabil vrea sa te f**a si atat. De ce crezi ca si-ar bate capul cu copila?
Pun pariu ca nici nu stii ce e iubirea!

| LauraFlorentina12 a răspuns:

E din Iasi cu siguranta, de pe Good Game Dico nu? Raspunde-mi la aceste intrebari please!:*winking

| Aliiinuuus a răspuns:

Offf, daca tu chiar crezi ca un baiat de 17 ani s-ar uita la o pustoaica de 12 ani te cam inseli. El sigur mai are pe vre-una pe acolo si de tine isi bate joc. In plus de asta nu ai cum sa il iubesti! Ma copii aveti 12 ani, in plus de asta mai ales daca nu l-ai vazut niciodata laughing). Cum sa iubesti pe cineva daca nu l`ai vazut in viata ta... doar din vorbe?

| R0011 a răspuns:

Sincer eu cred ca prietenii tai au dreptate. Adica tu ai doar 12 ani si el 17. De ce s-ar uita la cineva cu 5 ani mai mica decat el si care nici macar nu sta in acelasi oras cu el? Intr-adevar, dragostea nu are varsta, dar totusi gandeste`te ca el are indata 18 ani, iar tu nici macar nu ai primul buletin.

| User26 a răspuns:

@alina58,adevar graiestibatting eyelashes
dar na`,thinking n-ai de unde sa stiilaughing. Orice e posibil in ziua de aziwinking!