| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebane care poate nu este chiar atat de buna dar nu sunt sigur. Daca faci sex anal poti ramane insarcinata?

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Răspunsul este: NU.
Singura posibilitate de sarcină este atunci când faci sex vaginal.

| larrii a răspuns:

Normal ca nu poti ramane, ca n-ai ovare in fund.

| s3byk91 a răspuns:

Buna, nu ai cum sa ramai insarcinata. este imposibil asa ceva
stai linistita. BAfta in continuare.winking

| condru a răspuns:

Nu poti, si te rog sterge intrebarea inainte sa se rada alti de tine... e cel mai sigur contact sexual cand vine vorba de sarcina, nu poti ramane!

| patricia1999 a răspuns:

Nu! Daca faci sex anal nu poti ramane insarcinata, insa trebuie sa ai grija la bolile cu transmitere sexuala!

| DominicSmiley a răspuns:

Copilule, nu ai nici o vina. Nu inteleg oare de ce unii se feresc sa nu va spuna despre cum vin copii pe lume. Iar altii stiu despre sex mai multe decat parintii. Sau ai pus intrebarea la misto. Ramai insarcinata doar daca faci sex vaginal.