| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca faci sex anal?

11 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

nu ai cum sa ramai insarcinata...deci total nu...cat despre boli, te cam poti imbolnavi.

| Mihaic93 a răspuns:

Cum o fi sa nasti un copil prin cur?!

| madia a răspuns:

S-a mai pus intrebarea.
Nu poti ramane gravida, uterul unde e?

| bubblesx a răspuns:

Lol ca nubig grin

| Ododododo a răspuns:

Nu poti deoarece pe partea anala cum sa iti zic pe scurt uterul in care ajunge spermatozoidul cu ovulul nu se poate efectua aceasta partea deoarece calea anala este in spate iar uterul este in fata si de accea exista vaginul ma rog si sa faci nevoile dar nu chiar nu poti ramane dar asa este ai grija ca daca se duce fara sa vrei in vagin o sa ai peste 9 luni un oaoaoa laughinglaughing si sa stii pentru nestiutori contactul intre spermatozoid si ovul se face foarte instant de fapt in cateva secunde de aceea sa zicem ca barbatul(baiatul) face un dus si ii curge lichidul seminal adica sperma si nu se curata unde a curs e aici este o problema pentru ca spermatozoidul daca este pe apa ori nu neaparat pe ceva umed casi cum este cu vaginul el se poate misca dar altfel nu si vine fata pe urma si face dus e aici e problema ca i-a poate sa ramana insarcinate in doi timpi si trei miscari tehnic e doar una dar...

| Asdgjkjgs a răspuns:

Nu dar sa fii atenta in momentul ejacularii sa nu patrunda s***** si in vagin

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, si o sa nasti pe nas laughing cum sa ramai insarcinata? ai grija cind isi scoate penisul din anus sa nu-ti intre sperma in vagin, asa s-ar putea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce clasa esti?
In a 8a se explica de gameti...
Deci nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deschide in gura, pentru a ramane insarcinata trebuie ca in timpul actului sexual anal sa se desfasoare concomitent si un act sexual oral, prevenindu-se astfel expulzarea spermei prin orificul bucal. Sper ca ti-am fost de folos. Kiss