| Mariana_Costin_1999 a întrebat:

Buna,am o intrebare.
Am 2 zile de cand m-am intalnit cu prietenul meu. Bine el a fost plecat.Si na ne-am cam plictisit sa iesim numai in mol si baruri, cafeneli.El mi-a propus sa mergem la hotel.
E ceva normal?
Mie una mi se pare ciudat, asa repede.
Dati idei unde sa ma duc cu el intr-un loc mai linistit si in siguranta pentru mine.
Ajutati-ma cu sfaturi plzz.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

V-ati plictisit doar dupa 2 zile?
Cand iubesti cu adevarat pe cineva, nu te plictisesti de el/ea ci iti este drag sa petreci timp, cat mai mult posibil, cu omul iubit.
ESte primavara, plimbatul prin parc, sau gradinile publice v-ar face bine la amandoi.
Cat priveste mersul al hotel, este cu un singur scop: sexul!
Daca esti dispusa sa-i cedezi, atunci accepta-i invitatia, dar nu te astepta la prea multa afectiune de la barbatul asta, ca nu-l vad prea indragostit de tine.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu cat timp ai cu el ca n-am inteles? sper ca esti consitneta ca el te duce la hotel cu-n anumit scop laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand totul depinde de tipul relatiei existente intre voi si de asemenea si de perioada de timp de cand va cunoasteti sau daca esti intr-o relatie de cuplu cu el. Fiindca in cazul in care intre voi exista doar o simpla relatie de prietenie/amicitie in acel caz intrebarea ta este cat se poate de... pertinenta. Fiindca in mod absolut sigur si fara niciun dubiu ti-a propus sa mergeti intr-o camera de hotel cu un scop cat se poate de evident si lesne de inteles. Doreste sa intretina cu tine o partida de acte sexuale. Fiindca esti majora deci nu o fetiscana minora si lipsita de discernamant, incerca sa gandesti si logic si rational fiindca in mod cat se poate de sigur el urmareste doar sa te f*** si nimic altceva in plus. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Hotel, duş impreuna si momente intime. ceva frumos.

| Raven a răspuns:

Încearcă la bibliotecă laughing. Pe bune acum, ce alte locuri în afară de mall, cinema, teatru, bar, cafenea, restaurant, crezi că mai există, unde să fie relativ liniște și să te simți și în sigurnță?

| Romanul86 a răspuns:

Și tu spune-i că numai la hotelurile din Tokyo mergi.

| IamJoKeR a răspuns:

El vrea sa profite de tine

| Jeonghyeo a răspuns:

Un mol din orice gaz are in conditii de 1 atm si 20°C are un volum de 22.4 L

| DePeTarnave a răspuns:

Prietenul tau vrea sa ti-o traga! La hotel, in padure, in beci, hardughie. nu stiu, undeva sa nu fiti vazuti de nimeni

| Tipulde14ani a răspuns:

Prietenul tau vrea sa faceti sex in caz ca nu puteti merge la voi acasa fie la tine fie la el poti merge la hotel cum a zis el sau la un prieten sau padure, beci, scara de bloc, boschete, baie publica din ceva parc, baie publica din bar restaurant club etc dar bafta la sex fata mea