| xDudeee a întrebat:

..Cam prosteasca big grin De ce ma atrag foarte mult baietii mai mari?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Toate fetele aleg baietii mai mari. In general cu 2 ani mai mari, e un fel de regula. Si baietii aleg de obicei fete mai mici cu 2 ani.

| ynna93 a răspuns:

Pentru ca orice fata este atrasa de baietii mai mari.cand esti la scoala si vezi cum gandesc cei de varsta ta iti doresti pe cineva mai matur.si daca reusesti sa gasesti pe cineva mai mare si sa ai o relatie mai lunga te schimbi, te maturizezi, iti faci alte idei, conceptii.happy

| СЛивка a răspuns:

Nu e deloc prosteasca e ceva normal pentru o fata ca sa indrageasca un baiat de o virsta mai mare. de ce? Pentru csa vreai sa te simti si tu bine, sa mergi pe strada sa fii minda nu de el dar de ceea ce est tu cind esti cu el.

| xDudeee explică:

@Yuku, nici nu trebuia sa te deranjezi sa scrii...Dar ma rog.

Răspuns utilizator avertizat