| alynutza_7638 a întrebat:

Cum as putea sa atrag mai mult baietii? fundita:X:*

Răspuns Câştigător
| RalucaAllen a răspuns:

rolling on the floorlaughing buna intrebare.nu exista nici un secretwinking trebuie sa fii naturala, dar si foarte bine ingrijitahappy poti si sa te machezi, daca vrei, astfel vei arata mai bine, dar doar daca ai peste 14 ani(sa stii ca machiajurile, fondu de ten, toate astea fac doar sa iti imbatraneasca pielea). desigur si imbracamintea conteaza. i-ati haine in care sa te simti tu bine, daca te incomodeaza se va vedea pe fata ta. nu vorbi vulgar. multe fete aleg sa vorbeasca vulgar cand sunt baieti pe langa ele, ca sa para mai dure, dar nu e asa! fetele trebuie intotdeuna sa fie finutze. a, si nu uitawinking nu fii fitoasa, asta nu place nimanui! din intrebare am inteles ca tu vrei sa atragi mai multi baietilaughing sa stii, ca daca e sa te placa un baiat te va place asa cum esti! doar dupa fetele foarte tupeiste si rele se iau multi baieti. sper ca ti-am fost de ajutor! pup:*:*love struck fundita?hee hee uite, daca tu esti cea din poza sigur vei atrage baieti, frumoasa:*:*love struck succes!happy

6 răspunsuri:
| diidii a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi ca sa atragi baietii. Tuturor baietilor le place naturaletea.Incearca sa fii TU fara a te chinui sa le imiti pe altele.Sigur iti vei gasi un baiat simpatic`:* Succes fundabatting eyelashes?

| Larisa a răspuns:

Prin atitudine, respect fata de tine insuti(in nici un caz sa te imbarci cat mai dezbracat, sau sa-ti zugravesti fata cu un kg de machiaj)Fi cat mai naturala si sigura pe tine

| Michy_1562 a răspuns:

Imbracandu-te cat mai sexy laughing

| LARISA_3366 a răspuns:

Eu una nu as face asta. Eu nu am facut nimic si toti is in jurul meu ink nu scap de ei, doar ca toti fraierii imi cer pretenia. cei care ii plac nu vin la minehee hee pai asta e. dar daca vrei sa atragi mai multi baietii fi si tu populara in scoala si imbracarte bine, invata bine si chestii din astea.
Pwp. Bafta!

| razvy18 a răspuns:

De ce vrei sa atragi mai multi baieti vrei sa te f.u.t.i? http://1x2-bet-tips.blogspot.com/