| Kasandra_7363 a întrebat:

Ce ii atrag pe baietii cel mai mult la o fata?

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Tzatzele si fundu love struck

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Faptul ca fata aia e cat de cat desteapta si stie, cat de cat, sa vorbeasca. Romaneste!

| nonny50 a răspuns:

In primul rand "atrage"! happy Si un baiat este atras in mare parte de personalitatea si de modul de gandire al unei fete! Si apoi chestii cum ar fi aspectul fizic! Bun, asta doar la un baiat destul de matur! happy

| SkyZ0 a răspuns:

Pai Sani, Fundul, Caracterul big grin

Răspuns utilizator avertizat
| unicul a răspuns:

Sa fie frumoasa

| RapperuL_7603 a răspuns:

Parul [sa fie drept drept fara nici-un fir rebel],atitudine,sa fie increzatoare,vorbareata dar nici prea,sa aiba c*r [asta-i adv`ul laughing], sa fie rebela,''sa aiba puterea sa zica nu la provocari'' [sa se opuna] sa fie indrasneata [ a drk laughing ], putin sensibila...si cam atat :*

| DanielxD a răspuns:

Sa poarte un numar cat mai mare la sutien si un ass seducator...toti au aceleasi preferinte...Nu chiar toti,mai sunt baieti care nu vorbesc cu decolteul cand se intalnesc cu o fata.Mie,de exemplu la o fata,ca sa imi placa trebuie sa fie o fata decenta,sa nu fumeze,sa fie cu capul pe umeri,sa stie sa ma iubeasca iar dupa aspectiul fizic. Unor baietii la o fata le place parul, la altii buzele, la altii le plac fetele cu gropite in obraji.Si tot asa, nu toti suntem la fel, avem gusturi diferite. Fundita?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat, unii se uita doar la aspectul fizic, altii vor sa vada daca stii sa gandesti, in mare parte, trebuie sa ai acel "ceva". happy

| ana06261996 a răspuns:

Eu cred ca gindirea si cit de cit sa aiba un aspect fizic placut