| SecretSmiley1234 a întrebat:

am o intrebare care va rog frumos sa ma ajutati am un baiat pe care il plac si care s-a despartit de mine eu vreau ca sa fiu din nou si nu stiu ce trebuie sa fac ca sa il cuceresc ajutati-ma dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Date pe langa el dar fi in acelasi timp misterioasawinking. Incearca sa dai de inteles ce vrei dar ai grija sa nu cazi in extrema cealalta si sa devii insuportabila si gretoasa. Ofera dar cu masurawinking

1 răspuns:
| mely4you a răspuns:

Pai depinde de ce sa desp? indreapta lucrurile vb cu el