| HyuLa a întrebat:

Cum se cucereste un baiat? Am pus aceasta intrebare pentru ca am un baiat la mine la scoala care avea o prietena dar s-a despartit de ea si acea fata este chiar prietena mea si eu nu vreau sa o ranesc chiar nu i-am zis nici odata ca baiatu care a fost cu ea il plac pentru ca imi este frica ca n-o sa mai fiu prietena cu ea. spuneti-mi cum sa-l cuceresc pe acel baiat fara sa se supere prietena mea? Cele mai bune sfaturi priesc fundita big grin.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand tongueE CINE NU LASI SA MOARA NU TE LASA SA TRAIESTI...Nu ezita, baga-te in vorba cu el si arunca-i priviri dulci, crede-ma iti spun sincer prietenii sunt ceva trecator, si in plus daca iti este o prietena adevarata va intelege ca tu il placi chiar daca este ex-ul ei. E xplica-i care este situatie, sigur va ramane prietena ta. Oamenii nu sunt facuti din piatra, ei au sentimente ca sa simta, oamenii sunt facuti sa iubeasca...prietena ta va intelege, in plus si ea l-a placut si stie in ce situatie estibig grin

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Indiferent ce metode ai folosi, acelasi rezultat ai:el te place.si asa iti vei strica prietenia cu fata aia. daca ti la ea ca prietena, nu-i face asta! pentru tine conteaza mai mult el, decat prietena ta?

| cristyan003 a răspuns:

Pai... daca ai putea sa ne zici motivul pentru care s-au despartit, am putea sa iti spunem mai multe, pana acum nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.bine ai facut ca nu iai spus dar esti sigura ca n-o sa mai fie prietena ta? 2.eu iti spun cu l-am cuceri eu in primul rand trebuie sa vorvesti cu el si sa ispui ce simti si poate si el te place si doi trebuie sa hotarati sa tineti secret