| gabitza_4576 a întrebat:

am o problema cu un baiat care pe care l-am cunoscut nu de foarte mult timp el este mai mare decat mine cu 4 ani :O :-s si i-am zis ca il plac dar a fost bine... s-a comportat mai frumos dar nu stiu ce sa fac il il cuceresc laughing... ceva raspunsuri ma ajutati. :*

Răspuns Câştigător
| fallen_8891 a răspuns:

Si daca e mai mare cu 4 ani ce? foarte bine ai facut ca i-ai spus, ai facut primul pas... daca s-a comportat frumos cu tine e si mai bine, vorbeste cu el, daca va fi ceva va veni de la sine, fi relaxata nu te mai gandii asa mult"ce sa fac?, ce va spune?, oare ma place?, oare am gresit?" ai incredere in tine si totul va fi bine dar nu te lasa purtata de aparente totusi, fi atenta dar nu si stresata din cauza atentiei!

2 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Flirt.
Ochii dulci alea, alea...
Vorbeste mai mult cu el.

| BuddyBreakThough a răspuns:

Daca nu a reactionat urat inseamna ca poate simte ceva...de obicei baietii par nepasatori si faq misto de noi daca le spunem ca ii placem.in cazut tau a reactionat bine.deci felicitari