| nexT_2456 a întrebat:

Am o intrebare! Cum poti sa ajungi in bratele unei animatoare (dansatoare la bara)?! Am fost intr-un club, si mi-a atras atentia. Chiar numa cu bani, ai putea sa le ai?! Vreau sa intreb, daca o animatoare ar face-o cu tine si fara bani?! daca s-ar putea indragosti de cineva?!

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Alea vad barbati zilnic.nu se gandesc la asta.e greu, doar sa o astepti dupa program si sa intri in vorba cu ea etc

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu s-ar putea indragosti,crezi ca ele n-au suflet?
Dar ceea ce vezi tu in bar este locul lor de munca si niciodata placerea nu se va amesteca cu datoria.
In plus,nu uita ca au pe urmele lor o turma de indragostiti,unul mai bun decat celalalt, concurenta e acerba si, daca e sa aleaga dintre ei, fii sigur ca-l vor alege pe cel mai bun...
Nu intra in lumea asta, te vei trezi si singur si cu buzunarele goale!

| Zenithf a răspuns:

Viata lor nu este usoara. Gandeste-te intai bine ce vrei de la una, decat sa ajungi mai tarziu sa-ti bati joc de ea.

| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, practic fata aia danseaza acolo nu vad de ce ar fi automat cumva, tu vrei sex gratis daca arati foarte bine la fizic poate o convingi nu stiu, da ea va sti ca vrei sex pe gratis nu va vi prostuta sa se ofere tu ai face asta in locul ei nu, gandeste-te ca daca arata bine fata are multi predenti de ce ar alege pe unu fara banii care o consideri un obiect de unica folosinta? omule femeile au si ele suflet simt ca tine numai le considera obiect de unica folosinta isi ofera placere ok sunt de acord dar punete in locul lor tiar place nu cred asta

| chazz a răspuns:

Daca vrei sa ai o relatie serioasa niciodata nu o vei avea cu o prostituata/dansatoare la bara/etc. Daca vrei doar sa ajungi la sex gratis, va fi greu, incearca sa o "cuceresti" dupa program.