| Oana1209 a întrebat:

big grin. Ce cadou as putea sa ii fac iubitului meu, de Valentine's Day?happyMentionez ca atat eu cat si el avem 15 ani si suntem impreuna de 2 luni. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da cateva idei de cadou.Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Un ursulet cu inimoara...

Sau stai putin, decat atatea dulcegarii ce ai zice de o noapte romantica in oras love struck Doar pentru voi doi love struck

Bafta kiss

Fundita love struck

8 răspunsuri:
| Comatose a răspuns:

Baietilor le plac bratarile dar nu de argint sau aur ...preferabil sa fie de piele asa i-am cumparat prietenului meu si o poarta ca e sexy tongue funda?

| chucky_7511 a răspuns:

Cumparati-va verighete sunt perfecte pentru un cuplu :X
sau daca nu ai atatia bani 2 obiecte identice (bratari, inele) sau ceva din suflet...

| Lov3m3islittle a răspuns:

Poti sa ii iei un parfum sau... o bratara de argint daca e mai pretentioswinking succes in alegerea cadoului perfect ...si daca vrei sa ii iei ceva interesant i-ai ceva care sa ii amiteasca de tine mereu big grin

| Oana1209 explică:

Mentionez ca nu e genul romantic. E mai rezervathappy.(a fost romantic doar de 2 ori cand eram doar noi 2:la revelion si cand am iesit la un film.in public este mai timid, mai rezervat)Si inca o data, avem 15 ani si o relatie de 2 luni.

| Dragos300 a răspuns:

Poate un ceas ceva
Sau un pandantiv cu inima
Sau o poza in ramaa cu voi doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum sau o bratara de argint nu te ajunge mai mult de 80 de lei...big grin ceva care sa aiba amintire si indiferent de ce s-ar intampla intre voi doi sa te tina mintewinking

| ViruSe a răspuns:

Dupa mine ar fi frumos sai faci capou cel mai bulce lucru din lume si cred ca stii si mai ales ca dragostea nu se darueste ia se simte happy

| ALeXAndrA_9948 a răspuns:

Depinde de personalitatea iubithului tau...
daca este genul romantic, si pentru ca ai vrea sa-i faci un cadou de ziua indragostitilor ti-as recomanda sa cumperi o inima pe care sa o rupeti si sa o purtati (jumatate tu, jumatate el). pune-o intr-un plic rosu in care sa pui si o declaratie, astfel va pastra aceasta amintire a ta pentru multi ani (daca vrea)! parerea mea...