| Nadishome a întrebat:

Salut TPU. Ce cadou i-aș putea face iubitului meu de valentine's day? Țin sa menționez ca ii place mult electronica, se uita la documentare și este foarte amuzant. Idei?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un smartwatch, e ceva chiar wow ce poate face și asa vede și de sănătatea lui

| Violleta2022 a răspuns:

De Valentine's day nu se fac cadouri!

Valentine's Day este o zi in care se serbeaza dragostea si cei indragostiti o petrec impreuna, iesind la o cina romantica, avand sex (daca au varsta majora) si avand activitati care sa le faca placere impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
| helpforyou a răspuns:

Valentine's Day este ocazia perfecta pentru a-i arata iubitului tau cat de mult il iubesti si cat de mult il cunosti.

poti sa ii faci cadou o tableta/Chromecast pentru a urmarii documentarele dorite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bidon de bere.

| Trixt3r a răspuns:

Sincer, după cum l-ai descris eu as alege intre o vacanta în una din zonele care-l fascinează cel mai mult sau eventual un puzzle cu tema de documentar - în funcție de buget.

Ar mai fi și variante care-l fac mai confortabil când se uita la documentare, poate o pătură, un suport de pahar, o cana cu teme de natura (sau ce documentare ii plac), postere de pus pe perete, poate chiar un proiector,

Depinde de buget, poți alege un singur obiect mai mare, sau mai multe micuțe - importantă este atenția și sa știe ca-i iubit.

| kGeorge a răspuns:

O cutie de prezervative si o noapte cum se cuvine. Sa-si ia gandul de la electronica si documentare. Glumesc
Ia-i un smartwatch sau un o enciclopedie, sau niste casti wireless. Depinde de bugetul tau

| Alex9999999999999999999 a răspuns:

Ai putea sa-i gatesti ceva sa pui niste lumanari sa mancati frumos, va impartiti si cadourile, dupa va uitati la un film frumos dupa va descurcati voi.

| florentina1984 a răspuns:

Uita-te pe aici poate vezi ceva frumos
https://www.anuntulmeu.ro/....../anunturi/

| MaryAria a răspuns:

Un ceas, o carte gen enciclopedie, ceva istoric etc sau un bec