| Carla90 a întrebat:

Buna, am o intrebare. Daca am avut contact sexual in data de 06.05. 2018, in ce data as putea face un test de sarcina care sa fie relevant?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe 28 mai din prima urina de dimineata si pe 1 iunie din urina de peste zi. Orice test facut anterior trebuie luat in considerare doar daca este pozitiv

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

În data de 27.05. 2018, poti face un test de sarcina.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pe 28 mai deci la 21 de zile.

| Necunoscut112 a răspuns:

Chiar azi ai putea să il faci, dar mai bine aştepţi până mâine dimineaţă.

| Marbella188 a răspuns:

Tinand cont ca astazi este 20 si au trecut 14 zile, il poti face chiar si azi.dar cel mai bine ar fi sa astepti cele 21 de zile iar apoi sa il faci pentru a avea un raspuns 100% corect.