| FlorinaDavid a întrebat:

Buna seara, am 2 intrebari.Am avut un contact sexual in data de 06.12. 2017 ( fiind in poerioada fertila, cu 3 zile inainte de ovulatie). Ciclul mi-a venit in data de 23.12.2017.In data de 31.12. 2017 am facut un test de sarcina ce a iesit negativ. As putea totusi sa fiu insarcinata? Nu am simptome cum ca ciclul ar veni luna asta( ar trebui in data de 17.01. 2018).Azi ( 14.01. 2018) am mai facut un test de sarcina, dar dupa-masa si a iesit negativ. Oare este relevant? Ma gândesc ca ciclul ce a fost in data de 23.12 sa nu fi fost ciclu.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu esti gravida...

| Pool77 a răspuns:

Stai, daca bine am inteles ai avut un singur act in Decembrie, iar in Decembrie ai avut ciclu?
Daca n-ai avut contact sexual in Ianuarie, la ce mai faci teste de sarcina? Te plictisesti?

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, atata timp cat testele de sarcina au iesit negative amandoua.

| Ralucutza888 a răspuns:

Pai draga mea, mai așteaptă puțin, pentru că chiar dacă ești însărcinată, testul îți v-a arăta după cel puțin 3 săptămâni dacă ești sau nu