| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare daca puteti ajutati-ma va rog.am o prietena de 15 ani si are un iubit de 17 ea vrea sa isi inceapa viata sexuala oare e bine p/u ea? ce ii poate face cum s-o faca? cum sa il dezbrace ce oare trebuie sa faca ea pentru ca ea sa se simta bine aa eram sa uit ambii sunt virgini. multumesc ofer fundita

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Mă, fata aia e handicapată? De fapt, bravo băiatului care o să profite de prostia ei.

Transmite-i așa, că dacă își începe viața sexuală sub 17 ani jumate - 18, riscul de cancer de col uterin crește de vreo 10 ori față de o fată care și-o începe după 18 ani. Pe lângă faptul că e posibil să ia o groază de boli cu transmitere sexuală sau chiar o sarcină. Egh, detalii, cui îi pasă de asta, nu? straight face

Ce copii proști sunt în lume. Asta e problema principală? Cum să îl dezbrace? *facepalm*

4 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Nu e bine, ar trebui să mai astepte câţiva ani că au o viaţă înainte

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Eu cred ca tu esti aceea nu prietena ta

| keybyeTeQuila a răspuns:

I-am zis si eu acelasi lucru ca e mica si plus la asta ea nul cunoaste destul pe baiat dar am crezut ca eu ma insel dar se pare ca am avut dreptate ii voi arata sfaturile voastre oricum multumesc din suflet ciao

| Groax a răspuns:

Nu este bine.Nu are peste 18 ani. Daca vrea sa inceapa treaba ei dar nu este bine.