| alexutza_8675 a întrebat:

Hey as vrea sa ma ajutati si p` mine cu ceva:dun amik de-al meu vrea sa inceapa viata sexuala e virgin si el si iubita lui si nu stie cum sa o faca :-si puteti d`a niste sfaturi?happyfundoilaughing:X

4 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

Ce sfaturi vrei? laughing
si cum naibii nu stie sa o faca? sa se uite la un film xxx, tot ce trebuie sa faca e ca baiatu sa isi introduca penisul in vaginul fetei laughing lolz

| Cory_3470 a răspuns:

Pai nu stiuhappy sa inceapa cu fantezii cevalaughing nu stiu cu sarutarii cu mangaieriihappy si sa fie un loc doar pentru ei :-x

funditabatting eyelashes

| yonutz_1730 a răspuns:

Daca vrea sasi inceapa viata sexuala nu trebuie saa se uite la filme xxx cum a dat bobby exemplu fiind ca cei din xxx iau "tratamente" ca sa punem problema asa coco s-a cam apropie de raspuns trebuie sa inceapa cu: ( iti voi spune pasii credem am studiat asta si stiu la ce trebuie sa fac)
1:totul incepe cu un sarut
2:partenera incepe sa suga penisul partenerului
3:partenerul si partenera trebuie sa se dezbrace
4:partenerul "linge"vaginul fetei
5:incepe "introductia" penisului in vagin (odata cu introducita penisului in vagin penisului i se va rupe "ata") si va rezulta dezviriginarea iar de acolo incepe asazisa partida de sex... daca mai vrei sa vb bagama in lista yonutz_y22

| denisa_1625 a răspuns:

Simplu merg la un hotel si...