| Laviniea a întrebat:

Bună am o întrebare de ce băieți când se saruta pun mina la fund
fundă

15 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Pai de obiceu nu o fac dar na...depinde si cu ce fel de baieti stai tu...

| AlexanderAdrian a răspuns:

In timpul sarutului pasional placerea se intensifica daca pe langa atingerea buzelor se exercita si alte atingeri in diverse zone considerate reprezentative pentru sexul frumos sau in zone erogene. Unii barbati vor atinge gatul partenerei, altii sanii, altii o vor apuca de fund. Nu e nimic anormal, pur si simplu barbatul vrea sa simta mai mult decat buzele si cum fundul si sanii sunt partile corpului admirate si considerate reprezentative pentru femei atunci e si normal sa doreasca sa le atinga. E si un semnal ca barbatul si-ar dori mai mult decat un sarut.

| CynicalCunt a răspuns:

Cand baietii se sarute inseamna ca ei e gay

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca sa te propteasca/traga catre organele lui genitale.

| neutrino a răspuns:

Aceasta perla o aud pentru prima data: nu am avut ocazia sa aud, sau sa vad (nici macar in filme) ca un baiat isi pune mana pe fund atunci cand saruta o fata.

| Emilian65 a răspuns:

Problema este: cand se saruta doi baieti sau cand de saruta un baiat cu o fata. In cazul cand se saruta doi baieti, ei pun mana la fund ca sa se simta unul langa celalalt. Dar daca se saruta o fata cu un baiat, baiatul pune mana pe fundul fetei, ca sa o apropie mai mult de el, ca ea sa simta cat de dotat este.

| LoveSleep a răspuns:

Pentru că ala e modul lor de a arăta că sunt "bărbați" și desigur, în rând cu ceilalți masculi feroce.

| Doub a răspuns:

"mina"-De ce? De pix, de creion?

| minrest a răspuns:

Lavinia, iti spun eu de ce. Pe ei nu ii intereseaza sarutul, in schimb vor sa simta fund, sani, coapse. Acuma stii? Buna seara.

| Țoglă a răspuns:

Pentru că băieții își ating scopul.

| Delocimportant a răspuns:

Incredibil, ce raspuns! Numai o femeie putea afirma asa ceva. Mi-a placut enorm de mult raspunsul tau. O sa tin minte asta.

| Lavii007 a răspuns:

Pentru ca le face mai mare placerea in timpul sarutului

| fqwaf a răspuns:

Pentru ca le place sa puna acolo, pentru a se excita mai mult

| Ghknn a răspuns:

Păi în mod normal nu fac asta, dar mă rog. laughing

| DERPELINO a răspuns:

Ca ne tine de cald.