| Fatha_Rea_Deea_1997 a întrebat:

Buna happy... Am o intrebarehee hee De ce trebuie ca noi fetele sa ne schimbam mereu cand suntem cu un baiat? Ar trebui sa ne accepte asa cum suntem chatterbox... Mereu ma intreb " Oare tu de ce nu te schimbi? " Si imi raspund " Pentru ca te plac asa cum esti ". Ar trebui ca baietii sa ne accepte asa cum suntem! sad

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

De ce sa te schimbi? ca nu inteleg

| Gabica a răspuns:

De ce baietii zic ca intr-o relatie ei se schimba? Si de ce fetele spun ca ele sunt cele care se schimba? Exista cazuri si cazuri.Eu cred ca intr-o relatie nimeni nu trebuie sa se schimve.Pana la urna, de ce ai vrea sa schimbi persoana pe care o iubesti? In relatiile pe care le-am avut nu s-a schimbat mai nimic.A ramas aceeasi atmosfera prieteneasca care a devenit si mai frmoasa.

| unknownn a răspuns:

Atunci stai si rabda pana gasesti unul care sa n-aiba fite si te mai mariti tu la 50 de ani.

| Fatha_Rea_Deea_1997 explică (pentru unknownn):

Da` vorbeste mai frumos... Asa vorbiti unii ca de pe cal sad Suntem fete si meritam respect >:p

| unknownn a răspuns (pentru Fatha_Rea_Deea_1997):

Te zic lu' mami crying

| Fatha_Rea_Deea_1997 explică (pentru unknownn):

Uau =]] de mami ta nu mai pot eu laughing ti am luat acadeaua din mana cumva ca sa ma zici lui maicata? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu toate fetele se schimba. happy Eu am ramas aceeasi intotdeauna.Si stii de ce? Pentru ca partenerul m-a placut pentru ce eram.Schimbandu-ma nu as mai fi fost eu deci ar fi stat cu o straina, nu cu cea de care s-a indragostit.
Nu toti ne schimbam intr-o relatie.Nu m-as schimba niciodata pentru nimeni.Sunt ceea ce sunt. Sunt iubita pentru felul meu de a fi. Pentru ce sa ma schimb? Cine ma iubeste va sta langa mine cine nu, are usa deschisa. Nu opresc pe nimeni cu forta langa mine.

| Molecula a răspuns:

Mie nu imi plac fetele prefacute. Urmaresc fete naturale care nu se chinuie sa ia ochii nimanui, mai ales ca intr-o relatie o sa iti dai seama ca a fost prefacuta la inceput si nu va merge relatia.

| doxatuVexxatu a răspuns:

Mie imi plac fetele rele

| floricica1995 a răspuns:

O relatie presupune compromisuri... suntem unici deci nu poti cere cuiva sa fie ca tine.