| aurgrigor8 a întrebat:

Buna,am o întrebare
Deci de câteva zile bune ma tot doare sânul stâng si mai ales sfârcul si s-a umflat si ma doare burta foarte tare ce poate însemna asta?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca cele prezentate de tine sa se datoreze faptului ca in organismul tau se produc modificari hormonale mai mult sau mai putin majore, specifice varstei tale situate intre pubertate si adolescenta, modificari hormonale care probabil se manifesta atat la nivelul sanilor tai cat si in uter, ovare, etc. care pot sa reprezinte de fapt semnale care sa fie asociate unor simptome premenstruale. Multa sanatate!

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

La mine s-a intamplat asa inainte sa mi se inceapa ciclul. Posibil curand sa iti vina si tiehappy