| misa83 a întrebat:

Buna am o intrebare dupa un avort spontan au trecut 10 luni si nu raman insarcinata ore e vreo problma?

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cel mai bine,e sa consulti un dr ginecolog.
El de fapt,era singurul in masura sa ti spuna ce implica un avort spontan.
Depinde care a fost cauza,motivul pentru care,ai pierdut sarcina,pentru ca ceva trebuie sa existe.
Asta numai medicul tau ginecolog,sau cel la care avea in evidenta sarcina ta,trebuia sa ti spun un motiv,pentru ca de ex,o sarcina o poti pierde de la raceala,mai ales daca erai in primul trimestru,e cel mi periculos,o poti pirde de la o simpla pofta,ai poftit la ceva si nu ai mancat,sau poate sa fie o problema de sanatate.
Vorbeste cu medicul ginecolog,eu de ex,nu pot sa fac decat simple supozitii,ceva concret nu ti pot spune.
In orice caz,cred ca vei putea face copii, stai linistita, eu 2 ani de zile nu am ramas gravida, imi era frica ca nu voi avea niciodata copilul meu si uite ca dupa 2 ani de casnicie, mii s a indeplinit si mie minunea mea mare, am o fetita de 3 ani aproape.
Si cand eram gravida in 4 luni, m am dus pentru o ecografie 4D,aceea sa depistezi daca viitorul copil se naste cu vreo malformatie si dr mi a spus imediat ca eu am din nsatere o retroversa uterina,adica raman foarte greu gravida.
Atnci mi am dat seama ca asta era motivul pentru care,eu nu am ramas in tot acest timp.
Dar drm a asigurat ca dupa prima sarcina,uterul,revine la forma care trebuie sa fie,normal.
Iti doresc sanatate,si cand va fi sa fie, sa ai o sarcina usoara, fara probleme!

Succes pe mai departe!

| Anke7793 a răspuns:

Vreau să-i mulțumesc domnului Bubuza că mi-a adus înapoi fostul meu iubit, iubitul meu și că am iubit pe atât de mult, relația noastră a fost cu adevărat uimitoare și am învățat că nu vom putea niciodată să o facem fără unul pe celălalt, deși l-am iubit atât de mult încât niciodată nu am știut el a fost obosit de relația și el a fost interesat de cel mai bun prieten al meu. Sa despărțit de mine și am fost devastat, mi-am plâns ochii înainte de a merge la culcare în fiecare noapte, viața și visele mele au fost zdruncinate, am fost frustrat până când am intrat în contact cu un vechi prieten al meu care ma introdus apoi la domnul Bubuza vrăjitorul magic Magic. Lordul Bubuza mi-a dat instrucțiuni cu privire la ce să fac și am aderat strict la ea și mi-a spus că prietenul meu se va întoarce la mine cerșind în 12-16 ore, după ce a făcut tot ce mi-a cerut să fac, iubitul meu a venit la mine cerșind și plângând pe genunchi. Toate datorită domnului Bubuza pentru lucrările sale minunate. Dacă aveți o problemă de genul asta sau cel mai rău decât acest lucru contactați domnul Bubuza pentru o soluție permanentă și nu veți regreta niciodată întâlnirea cu el. Contactați Domnul Bubuza Via e-mail: lordbubuzamiraclework@hotmail.com sau prin WhatsApp: +1 505 569 0396