| margheritta a întrebat:

Sunt insarcinata in 2 luni si de 5 zile am o secretie maro pe chilot, pe care pana acum nu am avut.o. Si mi-e teama sa nu fac avort spontan.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca iti doresti cu adevarat acest bebe, te duci imediat ori la ginecolog, ori la urgente direct!
Asa ca, nu ezita si cere un sfat avizat!
O SARCINA USOARA SA AI happy

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te imediat la camera de garda la ginecologie. Altfel, exista cu adevarat risc sa pierzi sarcina.

| Elena9328 a răspuns:

Du-te la medic.

| BJK1903 a răspuns:

Si de ce nu te duci la doctor? Ala stie ce sa iti faca, noi doar iti spunem ce ai putea sa ai dar doctorul iti poate da un tratament. Noi nu suntem medici sa te ajutam acum, decat doar sa te duci la medic. De aceea exista medici.