| Deea2427 a întrebat:

Am o intrebare la care doresc răspunsuri doar de la cunoscători... Vreau sa fac video-chat cat de sigur este pe chatturbate? A mai făcut sau face careva de aici?

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Las mesaj privat.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu iti recomand sa cauti pe TPU, exista siteuri de profil cu multe informatii/comparatii etc.

| RAY a răspuns:

Ce sigur? de platit dau banii, este un site mare

| ywar a răspuns:

Dar daca te-ai duce undeva sa speli vase, sa ingrijesti un copil, sa faci bine unui om, cum ar fi?

| Deea2427 explică (pentru ywar):

La 60 de ani asta am sa fac

| HadesSs a răspuns:

Nu cred ca e sigur vad multi romani pe internet facuti celebri in urma acestui site laughing

| SofiaTeodorescu a răspuns:

Eu zic sa iti dai foc oricum esti un parazit care vrea sa traiasca pe spatele altora.Fa obiect sexual, femeia s-a emancipat, nu se vinde ca vaca la kg, datorita parasutelor ca tine multi barbati ne baga pe toate in oala.