| Daiana90 a întrebat:

am o intrebarelaughing, mai ciudata dar sunt curioasalaughing. exista oameni care nu au facut sex niciodata? sau cel putin sa ajunga la varste destul de inaintate fara sa faca.si daca da, cum rezistalaughing? am auzit de la diferite persoane ca cica daca nu faci sex (nu ma refer daca nu faci de copil, ci la maturitate, dupa 20 de ani incolo)nu stiu ce probleme pot sa apara sa se ajunga la operatii si tot felul de chestii.eu nu mi-am inceput viata sexuala (sunt practic un copil) nici nu ma gandesc sa mi-o incep acum, dar pentru informatia mealaughing vreau sa stiu. am 15 ani:p

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Gandeste-te ca nu ai vazut niciodata o prajitura. Habar nu ai ce e, ce gust are si daca o vezi poate nici nu stii ce sa faci cu ea. Asa e si cu sexul. Daca nu stii cum e de ce sa iti lipseasca?

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai unii ar face-o dar n-au cu cine. Iar in general femeile rezista fara fiindca pentru ele nu e asa mare placere cand le f**e cineva...
barbatii care fac mai mult sex traiesc mai mult am citit in multe reviste chestia asta si nu stiu tind sa cred ca e adevarat!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Bună.
Da, există. Cunosc o femeie de 30 de ani care chiar are multe calităţi şi e virgină. A avut mai mulţi iubiţi dar nu a făcut o pentru că e de conceptul acela că e păcat să faci sex înainte de căsătorie.
Referitor la probleme, nu ştiu dacă e aşa, mă îndoiesc că cineva ar avea probleme de sănătate dacă e abstinent.

| Corinne a răspuns:

Stii citatul? "Nimeni nu moare virgin, viata ne f**e pe toti"
Eu la varsta mea nu am intalnit pe nimeni sa moara sau sa treaca de 20 de ani sa nu mai fie virgin/a.Deci raman la citat laughing, iar tu tragi ce concluzie vrei.

pa pa

| lilstar a răspuns:

Mi-a zis mama ca era o sora de-a bunicii ei care a murit virginarolling on the floor
iti vine sa crezi?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| NarcisSistul a răspuns:

Florin Iceman - traieste-ti viata omule straight face Adica pana la urma e viata ta oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme de sanatate... mintala si dupa aia probleme fizice, odata ce ai gustat din...fructul oprit sa-i spunem asa. Ai frustrari, te enervezi usor, etc. Cu necesitatie corpului nu te pui, ca e foarte greu sa-l dovedesti(vezi calugarii).

De ce oamenii fac abstinenta? Din enshpe mii de motive. Nu-s 2 oameni la fel. Oricum beleaua mare e ca ce e frumos nu tine mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Londra! Soare puternic. Coafura REZISTA!"

Te-ai prapadit de ras, fara sa stii de ce straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, existe persoane care nu au facut niciodata sex dar nu apar nici un fel de probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestile astea cu copilul e o prostie eu am 19 ani si nca sunt virgin mai ales nu am de gand sa fac sex niciodata vreau sa mor virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britneyfan nu ai dreptate cu cat mai mult un barbat face sex cu atat mai putin traieste pentru ca depune efort cand face sex in schimb la femeie e invers face sex cat vrea si mai mult traieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun e senzatia de sex este super tare eu am incercat-o am 16 ani jum si este super te relaxeazawinking incercati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe la 24 am avut prima oara dar nu regret o clipa, am dorit sa astept persoana care sa merite, si a meritat in plus nu ai probleme cu acneia din cauza hormonilor daca o faci o data trebuie sa continui relatiile, altfel ajungi sa o faci cu orcine si nu mai ai control asupra ta
conteaza prima oara foarte mult
nu ajungi la probleme daca o faci mai tarziu din contra