| sskrillex96 a întrebat:

Bună! Am o întrebare mai "ciudata" legata de prezervative. Stiu ca lungimea când vine vorba de alegerea prezervativului nu contează, mai mult de grosime. Întrebarea e unui penis
cu circumferința de 14-15 cm ce prezervative se potrivesc? Vreau un răspuns de la cineva care are la fel, și ce mărime folosește în momentul actual, nu informații de pe google

10 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

"circumferința de 14-15 cm" asta e de la cal, nu?

un penis cu circumferinta de 5cm e foarte de gros, iar unul cu 7-8 deja e obscen de gros, si majoritatea femeilor NORMALE o vor lua la fuga, iar tu ai dublu

| anonimuIl a răspuns (pentru Brizbriz):

Circumferința de 15 cm e de penis de 5 cm grosime. Nu e exagerat deloc. Confunzi circumferința cu grosimea.

| Brizbriz a răspuns (pentru anonimuIl):

Lul, de lul
circumferinta sau grosimea sunt TOTUNA:
https://dexonline.ro/definitie/circumferin%C8%9B%C4%83
"2. Linie împrejmuitoare a unui corp, a unui loc în formă (relativ) rotundă"

oricum, nu ai avut niciodata un prezervativ in mana, iti acopera binemercic 25cm lungime, nu doar 15

| anonimuIl a răspuns (pentru Brizbriz):

Mai simplu așa cauți.

https://www.google.ro/......ps?/search

Și vezi că dacă măsori ceva de 5 cm grosime ca în pozele alea vei avea 15 cm.

| sskrillex96 explică (pentru Brizbriz):

Confunzi circumferinta cu diametrul. Am de jur imprejur pe românește, 14 centimetri, si pe pe jumătate "grosimea" ca să zic tot pe înțelesul tău, exact cât ai zis, 5 centimetri.

| Brizbriz a răspuns (pentru anonimuIl):

Ok, recunosc, ai dreptate
totusi, cumpara un singur prezervativ si vezi daca se potriveste tongue

| anonimuIl a răspuns (pentru Brizbriz):

Nu folosesc prezervative când fac sex. Cumpără tu câte vrei.

| anonimuIl a răspuns (pentru Brizbriz):

Măcar reține - prezervative folosesc numai idioții, tâmpiții și ratații când se culcă cu femei.
Ceilalți se culcă cu femei care ȘTIU ele ce au de făcut ca să nu rămână gravide.

| Ka0ru a răspuns (pentru anonimuIl):

Esti ultimul incuiat daca asta crezi, sa vezi ce bine o sa te simti dupa ce iei vreo boala de la vreo gagica pentru ca n-ai vrut sa fii "idiot". (:
E josnic ca un barbat sa creada ca doar femeia trebuie sa poarte grija contraceptiei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ka0ru):

Nu mi-a plăcut prezervativul, folosește-l tu.