| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. Aceasta este întrebarea mea. Va rog sa nu râdeți de mine s-au sa mă judecați. Ca sa dezvirginezi o femeie ai nevoie mai mult de un penis lung sau gros? Eu unul nu am fost înzestrat cu un penis mare. Măsoară 14cm în lungime și 13cm în grosime. Am avut câteva încercări cu prietena mea. Am introdus-o și toată ar nu s-a întâmplat nimic, nu s-a rupt acel himen. Pe ea o durea de fiecare data după. Ce vreau eu sa știu este dacă am un penis prea mic pentru așa ceva și dacă contează mai mult grosimea sau lungimea. Va mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Ciprian271 a răspuns:

Frate,himenul ei este elastic si de aia nu poti sa o faci femeie! Odata si odata se va rupe, dar cred ca va mai dura ceva timp. Oricum, faptul ca un barbat intra in vaginul unei femei, acea femeie este femeie maritata, fie ca s-a rupt sau nu acel himen! Felicitari! happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti desvirgina si daca ai 5 cm penisul

| T0T a răspuns:

Grosime de 13 cm? Nici nu îmi pot imagina așa ceva.

| Divy a răspuns:

Exagerezi, îți sugerez să mergi la oftalmolog s-ar putea să nu vezi bine gaură laughing nu are treabă cu penisul tău care are formă de butoi și cred că ai vreo formă rară vezi să nu fii bolnavwinking

| Cosmin1I a răspuns:

Nu conteaza grosimea sau marimea ca sa o dezvirginezi plus ca daca vreti amandoi sa faceti pasul asta ar trebui sa stiti ca dureaza mai mult de 1min sa dezvirginezi o fata.

| Ragnarøk a răspuns:

Chiar asa greu e sa identificati un troll? Mai il si hraniti.