| Boonus80987 a întrebat:

Am o intrebare mai " ciudata " ca sa zic asa. Problema este urmatoarea, atunci cand ma sarut cu prietena mea am momente cand ma excit, ma calmez si iar ma excit s.a.m.d. ( nimic anormal ) dar la un moment dat incep sa ma doara testiculele din cauza ca sunt prea excitat. As vrea sa stiu ce pot face ca sa nu mai am aceste dureri? ( in afara de Emanuela ) Majoritatea spun ca aceste dureri sunt sportabile dar mie nu mi se par... chiar ma dor rau de tot...

Nu am fost prea explicit dar sper sa intelegeti si sa ma ajutati. happy Dau F.u.n.d.a

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca sarutul iti provoaca astfel de dureri, atunci renunta la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te puna pacatul sa te joci cu cucul gol in fata pasaricii.p...a musca.are dinti.cand prinde scula are o ciuda pe ea incat in trei menute, carpa o face.

Răspuns utilizator avertizat
| stark47 a răspuns:

Incearca dusuri cu apa cat mai rece, calmeaza.am trecut si eu prin asa ceva, in plus, evita sa porti lenjerie foarte mulata pe genitale

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, deci asta era problema sarutul, ma gandeam si eu, dar daca sincer nu ating nu simt mare lucru inseamna big grin ca prea mult frate e doar un sarut big grin e frumos dar nici sa te exciti ca si cum ai vazut-o pe una goala big grin

| mast3r a răspuns:

E normal stai linistit. Asa se intampla de la excitare prea mare