| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Am o intrebare cam ciudata. Este normal ca un baiat sa se excite cand linge o inghetata?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are fantezii cu inghetata?

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca are o problema psihica.

| mihai69 a răspuns:

Desigur, cu condiția ca respectiva înghețată să se afle pe sânii sau vulva unei dive.

| dullcat a răspuns:

Sa se excite cand se uita la altcineva cum mananca o inghetata?

| VoidEternal a răspuns:

Kinda gay.

| Anonimul22018 a răspuns (pentru VoidEternal):

Stiu la ce te gandesti, dar jur cu mana pe inima ca imi plac fetele

| Marius22222222222 a răspuns:

Și se jura că nu fura ...Cam așa a sunat

| sammie a răspuns:

Daca se uita la prea multe filme xxx, atunci, da.

| FindMyName a răspuns:

Am trăit sa o vad și pe asta laughing

| alexak47c a răspuns:

Boku no pico?

| venmuc a răspuns:

Hai sa facem gay sex

| Andreiuron a răspuns:

Erectia poate veni oricand. Nu e neaparat de la placere sau atingere. Ea vine noaptea( cel mai mult),dimineata,dupa amiaza, in parc, acasa, la prieteni, in baie, oriunde. Daca el a zis ca s-a excitat de la inghetata atunci nu stiu ce sa zic.